Number Drop

Number Drop 1.0

Zadbaj o spadające liczby

Istnieją tysiące prostych gier typu match-three. Jednakże Numer Drop dodaje coś od siebie do tej sprawdzonej formuły, co wyróżnia ją na tle konkurencji.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobre opcje sterowania
  • Całkiem dobre wykonanie i próba czegoś nowego
  • Ciekawy wygląd oraz efekty dźwiękowe

Wady

  • Trochę bezbarwna gra
  • Przypadkowe dotknięcia ekranu mogą naprawdę być frustrujące

Bardzo dobry
8

Istnieją tysiące prostych gier typu match-three. Jednakże Numer Drop dodaje coś od siebie do tej sprawdzonej formuły, co wyróżnia ją na tle konkurencji.

Lekki powiew świeżości

Twoim głównym celem na planszy o siatce 6x7 jest zgrupowanie spadających numerów w grupę trzech lub liczb.

Numery pojawiają się w parach, a przy odpowiednim dopasowaniu znikają. Jest tu jednak pewien wyróżnik. Zamiast zniknąć całkowicie, łączą się one ze sobą, tworząc z trójek lub wielokrotności trójek, pojedynczą czwórkę.

Mimo że wygląda to na naprawdę drobną zmianę, to dzięki wyższym numerom można uzyskać sporo większy wynik. Tym samym nie ma też ograniczenia co do liczby pojawiającej się u góry ekranu, która ma następnie spaść na planszę. Dzięki temu cała gra zyskuje nowy poziom planowania i prostej strategii, czyniąc rozgrywkę bardziej wciągającą formułą.

Wokół numerów

Zanim spadnie nowa para numerów, możesz łatwo zaplanować swój kolejny ruch dzięki dodatkowej siatce o oczkach 6x2 znajdującej się powyżej głównego pola gry. Jeśli naciśniesz taką parę, pozwoli ci to ją obrócić, a naciskając wybraną stronę ekranu możesz przemieścić parę w wybrany przez siebie obszar. Kiedy kulki będą w odpowiedniej pozycji, jednym prostym kliknięciem możesz je przesunąć do głównego pola.

Dzięki takiemu łatwemu systemowi jest to bardzo prosta do nauczenia gra. Można tu jednak czasami zaobserwować, potrzebę szybszego naciskania na ekran i większej dbałości podczas przesuwania numerów, aby ich nie "upuścić" zbyt wcześnie. Ten częsty problem nie jest może wielkiego kalibru, jednak jeśli taka para liczb zablokuje ci przypadkowo ekran, bardzo szybko można go zapełnić, blokując tym samym kolejne ruchy. Kiedy taka sytuacja dzieje się zbyt często, może to spowodować prawdziwą frustrację.

Wszystkie plusy i minusy

Number Drop nie robi większego wrażenia od strony wizualnej. Każdy z numerów ma inny, pastelowy kolor, który łatwo wpada w oko.

Gra warta spróbowania

Mimo że Number Drop nie jest jakąś zachwycającą grą, to przynosi ciekawy powiew świeżości. Dodatkowo można dołączyć do tego dobre sterowanie i całkiem przyjemny wygląd, co tworzy niezłą grę logiczną, którą warto pobrać na swój telefon.

Number Drop

Download

Number Drop 1.0

Opinie użytkowników o Number Drop